Aprakstiet savu pieprasījumu un mēs ar jums sazināsimies 24h laikā piedāvājot iespējamos risinājumus!

Tālrunis:
+371 67291595

Adrese:
Augusta Deglava iela 8a
Latgales priekšpilsēta
Rīga, LV-1009

Rekvizīti:
SEB Banka
Konta nr. LV83UNLA0034304693100
Kods: UNLALV2X

loki

Mūsu rekvizīti:
SIA “NT Piedzīvojumi” 
Reģ. Nr. 40003524414
Juridiskā Adrese Kandavas 8-55, Rīga, LV-1083 

Par mums

Mēs esam datorfirma kas piedāvā IT servisu un pakalpojumus ar uz kvalitāti fokusētu pieeju. Jau vairāk kā 20 gadus apkalpojam dažādus maza un vidēja izmēra uzņēmumus, uzlabojot to datortīklus, izveidojot un pieskatot IT sistēmas un vienmēr atrodam vislabākos risinājumus. Strādājam gan ar valsts, gan privātā sektora, gan individuāliem klientiem. Esam sadarbības partneri lielākajiem izplatītājiem un ražotājiem – tāpēc pie mums varēsi atrast visu jaunākos un kvalitatīvākos produktus, ieteiksim labākos ilgtermiņa risinājumus.

Kompānijas vērtības un principi

  • Kvalitāte. Atbildīga pieeja katram projektam un klientam, kvalitātes kontrole, garantijas noteikumi, ātra reakcija un fokuss atrisināt problēmu. Daudzi mūsu klienti ir ar mums kopā jau gadiem, tieši šo iemeslu dēļ.
  • Pieredze. Vairāk nekā 20 gadu darbības laikā esam ieguvuši lielu pieredzi ar dažādiem projektiem. Esam gājuši kopā ar IT industrijas izaugsmi, soli solī, un joprojām turpinām mācīties.
  • Individuāla pieeja. Strādājam profesionāli. Piedāvājot, individuāli, katram klientam labākos ilgtermiņa risinājumus, kuri ir balstīti uz klienta darba specifiku un vajadzībām.